O firmie

Zaufaj jednej firmie i przekonaj się, że to był dobry wybór.

Jeśli szukasz profesjonalnej i rzetelnej firmy instalatorsko-budowlanej to dobrze trafiłeś! Firma Fri, której właścicielem jest Patryk Krzemiński już od wielu lat zajmuje się wykończeniem wnętrz. Naszą specjalnością są głównie instalacje elektryczne, jednak nie boimy się wyzwań i chętnie zrealizujemy Twoje zlecenie!

Planujesz remont lub kompleksowe wykończenie mieszkania lub biura? Nie masz czasu na zmaganie się z dziesiątkami związanych z tym problemów i przede wszystkim chcesz współpracować z profesjonalistami? Nasza oferta remontowa jest więc dla Ciebie. Posiadając wieloletnie doświadczenie możemy zagwarantować Państwu pełen profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Dbamy o to, aby realizacja zlecenia przebiegała sprawnie, dzięki czemu nasi Klienci o nic nie muszą się martwić! Służymy Państwu fachowym doradztwem w zakresie prac remontowych oraz wykończeniowych. Jako specjaliści pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie, a także materiały w taki sposób, aby efekt końcowy był zadowalający na długie lata.

Wyróżnia nas nowoczesność

Stawiamy na wysoką jakość realizacji

Sprawdzony zespół

Fachowcy, z którymi współpracujemy posiadają liczne certyfikaty, szkolenia i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Dzięki temu mamy pewność, że pracownicy dbają o jakość usług i terminowość, zachowując przy tym porządek i czystość pracy.

Doświadczenie

Stawiamy tylko na sprawdzonych partnerów, którzy nigdy nas nie zawiedli i z którymi współpracujemy od wielu lat. Co więcej, zdobyte przez nas doświadczenie pozwala na lepsze poznanie potrzeb Klienta i dostosowanie do nich swoich umiejętności.

Korzystne ceny

Wykorzystanie materiałów od zleceniodawcy lub współpraca ze sprawdzonymi producentami pozwalają nam maksymalnie zoptymalizować warunki cenowe, dlatego z Fri po prostu opłaca się współpracować!

Indywidualizm

Do każdego zlecenia, nieważne czy małego, czy większego, podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Używamy sprawdzonych, ale przy tym również nowoczesnych technologii, co pozwala nam na dostosowanie się do konkretnych warunków pracy

Kompleksowość

Działamy kompleksowo, czyli od A do Z. Zapewniamy doradztwo, rozplanowanie kolejnych etapów przebiegu zlecenia, jego realizację, aż po prace wykończeniowe i zadbanie o finalne detale.

Doceniają nas klienci

Nasi klienci doceniają nas za to, że pomagamy im już od etapu projektowania. Jesteśmy w stanie przygotować projekt 3D, doradzić najlepsze rozwiązania i nie obciążać bardzo mocno budżetu!

Fachowe doradztwo

Służymy Państwu fachowym doradztwem w zakresie prac remontowych oraz wykończeniowych. Jako specjaliści pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie, a także materiały w taki sposób, aby efekt końcowy był zadowalający na długie lata.Służymy Państwu fachowym doradztwem w zakresie prac remontowych oraz wykończeniowych. Jako specjaliści pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie, a także materiały w taki sposób, aby efekt końcowy był zadowalający na długie lata.

Masz pytanie?
Zadzwoń do nas!

+48 511 356 469

Co nas wyróżnia?

Głównym zadaniem naszej firmy, jakie każdego dnia staramy się realizować, jest kompleksowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, poczynając od fazy uzgodnień i projektu, poprzez wykonawstwo i wykończenie, aż do końcowego dopracowania wykonań oraz montażu poszczególnych elementów wyposażenia.